Fiat Brava Gaśnie Na Ciepłym Silniku

Fiat Brava Gaśnie Na Ciepłym Silniku. Moja brava ma taki problem, że ma trudności odpaleniem silnika czy to na zimno czy nawet gdy jest już rozgrzany. Witam, problem polega na tym iż autko samoczynnie sobie gaśnie nawet przy wysokich obrotach.

Wymiana sprężyny zawieszenia przód >> Fiat Bravo 2 from club.autodoc.pl

Fiat brava 1.6 16v rok 1996 , lpg (dodam iż problem dotyczy jak i gazu tak i benzyny) problem: Zazwyczaj pomaga czyszczenie korpusu przepustnicy. Tematy o fiat nie wchodzi obroty, fiat brawa wchodzi na obroty jak zimny na 2500, seicento 998cm3 2000r.

Fiat Brava 1.4 Gaz Sekwencja Z Rana Kiedy Auto Jest Zimne Wszystko Jest Pięknie.

Trzy lata później model przeszedł drobną modernizację. Tematy o nie odpala ciepłym silniku, fiat uno 1.0 i.e. Dodatkowym objawem są delikatnie falujące obroty (na obrotomierzu) silnika.

Renault Scenic Ciężko Pali Na Ciepłym Silniku.

Czyli kilka śmiesznych historyjek właściciela 156 stki wymiana części i opinia innych o tych częsciach zielona lancia za Od jakichś dwóch tygodni zauważyłem że miał mniejszą moc ale pracował normalnie jeszcze. Muszę go dosyć długo kręcić aż w pewnym momencie zaskoczy, a jak już zaskoczy to czuć benzynę.

Samochody Elektryka I Elektronika 03 Sie 2012 16:48.

Moja brava ma taki problem, że ma trudności odpaleniem silnika czy to na zimno czy nawet gdy jest już rozgrzany. Mierzony i oporność jest prawidłowa, a jeżeli chodzi o podmianę na nowy to 160zł dla mnie to sporo.ale chyba nie ma wyjścia i kupie nowy. Najdziwniejsze jest to że pare dni jest dobrze a na dzień znów gaśnie.

Wydaje Mi Się Że Problem Jest Gdzie Indziej Lecz Już Chyba Skończyły Mi Się Pomysły.

Owszem, można, wystarczy cze dasz na lo temperaturę i zawsze będzie leciało powietrze z zewnątrz tzw. Gasnący silnik 1.2 16v, konieczność naciśnięcia gazu przy uruchamianiu. Witam, problem polega na tym iż autko samoczynnie sobie gaśnie nawet przy wysokich obrotach.

Fiat Brava 1,4 12V 1997R Z Lpg Gasnie Po Uruchomieniu Na Pb.

Zresztą lampka komputera ci się zapalał (w mojej lyberce dopuki nie zgasła jazdy nie było ) koszt ok 100 zł. Tematy o fiat nie wchodzi obroty, fiat brawa wchodzi na obroty jak zimny na 2500, seicento 998cm3 2000r. Witam mam problem ostatnio z samochodem seicento.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *