Ford Focus Drgania Na Wolnych Obrotach

Ford Focus Drgania Na Wolnych Obrotach

Ford Focus Drgania Na Wolnych Obrotach. Ford focus 1.8 tdi 2000r wibracje karoserii. Ford focus drganie silnika 1.6 tdci.

Ford Focus Drgania Na Wolnych Obrotach
Ford Focus 1.6 74 kW, Jihočeský kraj, České Budějovice from www.spechato.cz

Auto na wolnych obrotach zbyt mocne drgania karoserii minimalnie dodam gazu i jest ok. 8) nowa turbina 2.0tdci i dziwna rozpiętość. Po przekroczeniu tego zakresu obrotów wszystko jest w porządku.

I Przy Prędkości Po Wyżej 130Km/H Pojawia Się N.

Witam focus mk2 z 2006 roku z silnikiem 1.8 tdci. Ford focus 1.8 bg niestabilna praca silnika na biegu jalowym. Silnik odpala normalnie, po uruchomieniu pracuje normalnie, po czasie 2min i 42 sek.

5) Blokująca Się Kierownica ».

7) czas swiecenia kontrolki check i. Posiadam model ford fiesta 1.4 tdi mk6 ,rok 2006.od pewnego czasu borykam się z dość nietypowym problemem.mianowicie silnik. Zobacz 329 pytań kierowców oraz 787 porad mechaników na temat typowych usterek sa samochodu ford focus lub zadaj własne pytanie.

Po Chip Tuningu Na 140Km I 350 Nm Po Rozgrzaniu Na Wolnych Obrotach Czuć Było Mocne Drgania Silnika.podczas Szybszej Jazdy Wyskoczył Pojawił Się Błąd Turbiny I Włączył Się Tryb Serwisowy ( Do 3K Rpm).

Na wolnych obrotach silnik wpada w drgania (telepie nim) przy schodzących obrotach potrafi się zakrztusić. Po przekroczeniu tego zakresu obrotów wszystko jest w porządku. 8) nowa turbina 2.0tdci i dziwna rozpiętość.

Ford Focus Drganie Silnika 1.6 Tdci.

Ford focus brak wspomagania na wolnych obrotach. Ten stan trwa do momentu w którym si. 3) wymiana żarówek w lusterkach bocznych ».

Podczas Szybszej Jazdy Wyskoczył Pojawił Się Błąd Turbiny I Włączył Się Tryb Serwisowy ( Do 3K Rpm).

Za ciężką i nierówną pracę odpowiadać mogą niedrożne wtryskiwacze paliwa, źle ustawiona prędkość obrotowa, niepoprawnie zamontowane świece zapłonowe, zatkany filtr lub pompa paliwa, niesprawny przepływomierz, uszkodzona sonda. Auto na wolnych obrotach zbyt mocne drgania karoserii minimalnie dodam gazu i jest ok. Witam focus mk2 z 2006 roku z silnikiem 1.8 tdci.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *