Gałka Zmiany Biegow Kia Sorento 05R

Gałka Zmiany Biegow Kia Sorento 05R. Dl4146030a gałka dźwigni zmiany biegów czarna skóra ze srebrnym emblematem z rozkładem biegów do pojazdów w podstawowych specyfikacjach (wyposażenie fabryczne pojazdów o średnich i wyższych specyfikacjach z nadwoziem typu 3hb o numerze vin > 117.765 oraz pojazdów z nadwoziem typu 5hb o numerze vin > 218.703) Witam mam do sprzedania gałkę zmiany biegów do kia sorento.

Gałka Kia OLX.pl from www.olx.pl

Tak zdjęty element możemy dokładnie wyczyścić, wyprać lub wymienić na nowy. Gałki zmiany biegów od bezpośredniego dostawcy 🇺🇦 w najlepszych cenach 💵. Zacząłem rozglądać się za nową z myślą, że znalezienie nowej nie będzie większym problemem.

Mieszek Zdejmujemy Poprzez Przenicowanie Go Wzdłuż Drążka.

Dl4146030a gałka dźwigni zmiany biegów czarna skóra ze srebrnym emblematem z rozkładem biegów do pojazdów w podstawowych specyfikacjach (wyposażenie fabryczne pojazdów o średnich i wyższych specyfikacjach z nadwoziem typu 3hb o numerze vin > 117.765 oraz pojazdów z nadwoziem typu 5hb o numerze vin > 218.703) ( kia sportage ) wymiana gałki zmiany biegów/luzy. Ta oferta jest już nieaktualna dane sprzedającego nie są już publikowane

Tym Symbolem Wyróżniamy Najlepsze Sklepy W Allegro.

Tak zdjęty element możemy dokładnie wyczyścić, wyprać lub wymienić na nowy. Dlatego, aby ją ściągnąć należy mocno ją chwycić obiema rękami, a następnie lekko nią kręcąc na przemian w obie strony ciągnąć do góry. Gdy gałka już się poluzuje, ruch należy kontynuować w celu całkowitego wykręcenia jej z lewarka.

Nigdzie Nie Ma Takich Gałek.

Kia niro gałka mieszek osłona zmiany biegów. Uwaga sportage (sl) terreinwagen 2010 / 2016. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Lakier Na Niej Jest Poprzecinany I Brzydko Wygląda.

Gdy kupujesz od super sprzedawcy, masz pewność doskonałej obsługi klienta i udanych zakupów. Gałka powinna zejść z lekkim oporem. W zdecydowanej większości samochodów gałka jest nakręcona na lewarek, więc wystarczy złapać gałkę zmiany biegów ręką i mocno obrócić ją w stronę przeciwną do ruchu wskazówek zegara.

Gałki Zmiany Biegów Od Bezpośredniego Dostawcy 🇺🇦 W Najlepszych Cenach 💵.

Kijów, charków, dniepr, odessa, lwów. Gałka zmiany biegów jest wciskana. Stała dostępność promocje wyprzedaże 🈹 z rabatem do 70% własny magazyn darmowa dostawa ☎️ +380931372030 czekamy na ciebie

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *