Glosna Praca Silnika Toyota Avensis T25

Glosna Praca Silnika Toyota Avensis T25. Odpalam auto i czuć jak samochód się trzęsie, zarówno na ciepłym jak i na zimnym silniku. Rocznik 2004, pierwsza rejestracja 2005.

GŁOWICA 1.6 16V VVTI TOYOTA AVENSIS T25 COROLLA części
GŁOWICA 1.6 16V VVTI TOYOTA AVENSIS T25 COROLLA części from www.motospec2014.pl

Rocznik 2004, pierwsza rejestracja 2005. Problem pojawił sie niedawno ponieważ auto przy predkosci powyzej 140 lub powyzej 3tyś obrotów. Nagle zaczął bardzo dymić na czarno , nawet przy delikatnej jeżdzie.

Chciałbym Mieć Możliwość W Przypadku Toyoty:

Ze względu na popyt na japońskiego reprezentanta segmentu d w naszym kraju utrzymywano jego produkcję aż do 2018 r., choć już wcześniej trudno mu było zaoferować coś szczególnego w porównaniu z konkurencją. Silnik zapala i pracuje równo , kontrolka silnika jest zgaszona. [avensis t25] objawy uszkodzenia pompy wody:

Tuning Mechaniczny Wymiana Intelcoolera + Zmiana Mapy.

Serwisowanie samochodu jest łatwiejsze z autodoc club! Umyłem wtryski (metoda bezpośrednia nie do zbiornika. , praca, dom i ogród, elektronika, moda, rolnictwo , zwierzęta, dla dzieci,.

Pomysły, Pytania, Spostrzeżenia Odnośnie Tuningu Zawieszenia, Silnika, Silnika Układu Napędowego Avensis.

Nie wiem czy to jest. Silnik 2.0 d4d o mocy 126km był montowany w autach toyoty od 2006 roku. [avensis t25] dziwna i głosna praca silnika:

Odpalam Auto I Czuć Jak Samochód Się Trzęsie, Zarówno Na Ciepłym Jak I Na Zimnym Silniku.

Tuning wizualny [avensis t25] zmiana lampa przed liftem h7 na lamp. Nowy 74 nowy klubowicz typ: Darmowe szczegółowe instrukcje i filmiki instruktażowe na temat samodzielnej naprawy toyota.

Duży Wybór Jest Takich Skanerów Na Znanym Serwisie Aukcyjnym.

Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Sprzedam toyota avensis ii t25 2,0 kombi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *