Hak Holowniczy Mercedes W211 Kombi

Hak Holowniczy Mercedes W211 Kombi. Hak holowniczy mercedes e klasa w211 kombi 03r fv. Jeśli trafiłeś na stronę tego produktu oznacza to, że potrzebujesz dobry hak holowniczy do mercedes e klasa.

HAK HOLOWNICZY MERCEDES CKLASA W205 S205 4D+KOMBI from archiwum.allegro.pl

Przy użyciu pokrętła kula może być ustawiona w pozycji roboczej lub spoczynkowej. Szybka i bezproblemowa dostawa kurierem. Hak w211 kombi najnowsze ogłoszenia na olx.pl.

Korpusu Oraz Kuli, Które Można Łatwo Zamontować I Zdemontować Za Pomocą Klucza Oraz Dwóch Śrub Przykręcanych Z Boku Do Uchwytu.

Kula nie wymaga zakładania i zdejmowania. Pozwala to na szybkie podłączenie haka do auta lub. Hak holowniczy mercedes benz w202 c200 2000 r.

Części Samochodowe » Osobowe 300 Zł.

Jeśli trafiłeś na stronę tego produktu oznacza to, że potrzebujesz dobry hak holowniczy do mercedes e klasa. Jak pogrzebiesz, to zawsze znajdziesz wiazke z extra drutami na potencjalny zmieniacz cd czy inne dodatki, gdzie fabryka z gory daje dodatkowa wiazke. Hak holowniczy mercedes e klasa w211 kombi 03r fv.

Hak W211 Kombi Najnowsze Ogłoszenia Na Olx.pl.

B (przykręcana na śruby) maksymalny dopuszczalny uciąg: Mb743 batch no 0314/526 maksymalne obciążenie 84kg mercedes w211 e klasa 3,2cdi kombi polecam zachęcam do kontaktu telefonicznego pod numerem podanym w zakładce o sprzedającym Steinhofa dostarczamy szybkim kurierem w.

Pozwala To Na Szybkie Podłączenie Haka Do Auta Lub.

Stan używany producent brink wiązka w zestawie 7 pin. Mercedes e w211 moduł sterownik haka 2115450832. Szybka i bezproblemowa dostawa kurierem.

Części Samochodowe » Osobowe 849 Zł.

Korpusu oraz kuli, które można łatwo zamontować i zdemontować za pomocą klucza oraz dwóch śrub przykręcanych z boku do uchwytu. Sprawdź naszą ofertę i zamów towar z dostawą 24h Przy użyciu pokrętła kula może być ustawiona w pozycji roboczej lub spoczynkowej.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *