Mata Do Bagażnika Renault Megane

Mata Do Bagażnika Renault Megane. Zawiera 23,00% vat, bez kosztów dostawy. Wysokiej jakości dywaniki samochodowe do renault megane.

Kuweta, wkład, mata do bagażnika Renault Megane III
Kuweta, wkład, mata do bagażnika Renault Megane III from skleprrgwarszawa.pl

Mata do bagażnika wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa niewydzielającego nieprzyjemnego zapachu. Nie jest dopasowana do bagażnika bo jest większa jak podłoga i zazwyczaj mam to poskładane w kosteczką pod podłoga bagażnika na kole zapasowym. Mata bagażnika gumowa renault megane iv hatchback od 2015.

Precyzyjne Dopasowanie Zapewnia Laserowy Pomiar Podczas Produkcji.

Wkład chroni powierzchnię bagażnika przed zabrudzeniami. Maty do bagażnika, korytka oraz dywaniki welurowe. Polski producent⭐ wysyłka 24h gwarancja

Ruchoma Podłoga W Najwyższym Położeniu;

Mata bagażnika do renault megane iii bez wn. Renault megane iv (od 2014) mata dywanik bagażnika. Mata do bagażnika z antypoślizgiem do:

Wówczas Mata Robi Za Podkładkę Pod Kolana Przy Wymianie.

129, 99 pln* * z podatkiem vat. Mata do bagażnika z antypoślizgiem do: Mata bagażnika gumowa renault megane iv hatchback od 2015.

Bardzo Istotną Sprawą, O Której Wspominają Użytkownicy Tych Mat Jest Brak Przykrych Zapachów Podczas Eksploatacji, Ponadto Te Produkty Są Obojętne Higienicznie.

Wykonana z dwustronnej gumy tekstylnej, nadaje się dla. Renault megane iii kombi od09 mata wkład bagażnika. Stosuję jak potrzeba przewieźć worek cementu, ziemniaków czy wymieniać koła, a pogoda jest kiepska i mokro.

11,00 Zł X 10 Rat Raty Zero Szczegóły W.

Dwustronny wkład / mata / kuweta do bagażnika renault megane iv grandcoupe (sedan) producent: Wykładzina bagażnika z matą pasuje do: Renault megane iv (od 2014) mata dywanik bagażnika.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *