Montaż Haka Holowniczego Volvo V50

Montaż Haka Holowniczego Volvo V50. W komplecie przy haku jest szczegółowa instrukcja montażu, najczęściej obrazkowa. Systemy ręczne i te z dźwignią są blokowane i zabezpieczane ręcznie.

Фаркоп для VOLVO V50 Комби. С 2004 г. быстросьемный from avtoshara.kiev.ua

Rozmowę przeprowadzał uprzejmy i kompetentny przedstawiciel., piotr, volvo v50, 2.0 diesel, 2008. Podcięcie zderzaka w volvo v50 musi być wykonane, jednak jest ono podyktowane konstrukcją zderzaka. Mam pytanie odnośnie montażu wiązki haka holowniczego do nissana note z 2014 roku.

Z Uwagi Na To Że Lato Już Blisko I Czasami Hak Np.

Jak dotąd zbieram informacje na ten temat i w każdym sklepie, serwisie, czy warsztacie słysze że tak, w innym nie a to z takim modułem a to nie z takim a tym. Mam pytanie odnośnie montażu wiązki haka holowniczego do nissana note z 2014 roku. Najpierw trzeba więc przenieść oryginalne zasilanie (biała kostka 2 piny) i podłączyć przez bezpiecznik (był z zestawem).

Wraz Z Hakiem Otrzymasz Szczegółową Instrukcję Montażu.

Wybierz model volvo v50, otworzy się lista odpowiednich haków holowniczych i wiązek elektrycznych zwykłych lub z modułem elektronicznym. Gdy nie jest potrzebny, można go zastąpić osłoną, która całkowicie maskuje otwór po haku. Podcięcie zderzaka w volvo v50 musi być wykonane, jednak jest ono podyktowane konstrukcją auta (wielkość i kształt podcięcia można sprawdzić w pliku pdf z zakładki do pobrania ).

W Przypadku Haków Holowniczych Do Aut Marki Volvo V50 Z Systemem W Pełni Zautomatyzowanym Kula Haka Holowniczego Zatrzaskuje Się Automatycznie.

Z reguły podcięcie to należy wykonać w spodniej części zderzaka (wielkość i kształt podcięcia można sprawdzić w pliku pdf z zakładki do pobrania ). Witam mam mały problem z podłączeniem wiązki haka do mojego volvo v40 2.0 ben 98rok kupiłem kompletny hak na szrocie wraz z wiązką. Korzystny stosunek jakości do ceny.

Volvo V50 Mw [S40V50 2005]Montaż Haka Holowniczego Witajcie.

14 696 01 99 [email protected] 30 dni na zwrot darmowa wysyłka od 300 zł Podcięcie zderzaka w volvo v50 musi być wykonane, jednak jest ono podyktowane konstrukcją zderzaka. Cena montażu haka zależy od wybranego rozwiązania, które dostępne jest dla konkretnego auta.

Z Uwagi Na To Że Lato Już Blisko I Czasami Hak Np.

Kula haka holowniczego może być zdejmowana. Montaż haka holowniczego do auta marki volvo może być wykonany własnoręcznie lub przez mechanika. Hak holowniczy volvo v50 [kombi] 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, wypinany poziomo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *