Pochłaniacz Oparów Paliwa Peugeot 307 Gdzie Jest

Pochłaniacz Oparów Paliwa Peugeot 307 Gdzie Jest. To tez nie jest zawor od opar paliwa. Wtedy pompa może działać, choć ze względu na zbyt małe ciśnienie silnik nie otrzymuje wystarczającej ilości paliwa do zwiększenia mocy.

Konserwacja podwozia / 307 2001 r / Strona 2 Forum from www.peugeot307.club

Może mi ktoś pomoże, a chciałbym wiedzieć jak mam podłączyć kable o takich samych kolorach np. Nie kupuj zadnych cewek jesli opornosc jest dobra, a z tego co piszesz to jest dobra. Jest 3 kable splątane szary z zielonym i 2 ka.

Witam Posiadam Peugeota 307 1.6 Hdi 2007R I Mam Następujący Problem, Mianowicie:

Konieczne jest oczyszczenie filtra węglowego tylko wtedy, gdy nastąpi pełne rozgrzanie silnika. Jest 3 kable splątane szary z zielonym i 2 ka. Problem pojawiał się gdy poziom paliwa zblizał sie do połowy, wtedy poduszka z oparów paliwa w zbioniku jest wieksza a w pochłanoiaczu po 9 latach filtr weglowy sie zużył, więc wydostajace sie opary były nieneutalizowane a wydobywaja sie poprzez ten pochłaniacz na wysokosci prawego nadkola w okolicach gdzie system nawiewu zaciaga do.

Ale Problem Tkwi W Czujniku Temperatury Paliwa.

Pochłaniacz w najnowsze ogłoszenia na olx.pl. Strona główna » pochłaniacz oparów citroen c4 peugeot 307. Pochłaniacz oparów citroen c4 peugeot 307 kod towaru:

1.4 1.6 16V Thp Vti Psa4228 Ak154 1502F9 W Franceauto.

Nowe i używane części do aut francuskich ️ nie jesteś pewien czy część pasuje? Zrob naprzod test na kody bledow. Wyszukiwanie zaawansowane » koszyk (0) 0,00 pln.

Odbywa Się To W Celu Utrzymania Optymalnej Kontroli.

To tez nie jest zawor od opar paliwa. Szybka, łatwa i lokalna sprzedaż rzeczy z drugiej ręki. Nowe i używane części do aut francuskich ️ nie jesteś pewien czy część pasuje?

Jest To Spowodowane Niedostarczeniem Paliwa Przez Pompę.

Części do samochodów renault i dacia logowanie rejestracja. Wtedy poduszka z oparów paliwa w zbioniku jest wieksza a w pochłanoiaczu po 9 latach filtr weglowy sie zużył, więc wydostajace sie opary były nieneutalizowane a wydobywaja sie poprzez ten pochłaniacz na wysokosci.filtr paliwa peugeot 307 1.6 hdi oferty już od 11,12 zł. Bo piszą że tam jest.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *