Renault Scenic 2 Pompa Paliwa Gdzie Jest

Renault Scenic 2 Pompa Paliwa Gdzie Jest. Nie wiem czy pompa od diesla będzie działała z benzyną i na odwrót. Auto renault laguna iii 2.0 dci, 2010 rok z maja, według dowodu 96kw, a według vin symbol silnika m9r744 ( co z kolei wskazuje na niby moc 110kw) samochód miał problem z odpalaniem przy rozruchu miał około 120 barów i długo.

[Megane I phII] Niskie napiecie na pompie ( nie zapala
[Megane I phII] Niskie napiecie na pompie ( nie zapala from megane.com.pl

Dla porównania można odpiąć wtyczkę. Potrzebuję informację gdzie ulokowany jest przekaźnik pompy paliwa. Renault scenic ii i iii silnik (typ i moc):

1.6 16V I 1.4 Tce.

Kolejny krok to rozpięcie przewodów paliwowych. Podobno ten ''filtr'' w zbiorniku to tylko siatka stalowa. Pompa mieści się na grodzi przedniej z prawej strony dostęp z kanału lub od spodu ale auto na maksa do góry jestem po jej wymianie wiec wiem.

Potrzebuję Informację Gdzie Ulokowany Jest Przekaźnik Pompy Paliwa.

Edytowane 28 kwietnia 2014 przez damiar Potrzebuję informację gdzie ulokowany jest przekaźnik pompy paliwa. Pompa paliwa pompka renault scenic kategorie filtry 0.

Auto Renault Laguna Iii 2.0 Dci, 2010 Rok Z Maja, Według Dowodu 96Kw, A Według Vin Symbol Silnika M9R744 ( Co Z Kolei Wskazuje Na Niby Moc 110Kw) Samochód Miał Problem Z Odpalaniem Przy Rozruchu Miał Około 120 Barów I Długo Krecił.

Moja w 1.6 scenic ii 2003r ma jeden króciec do wężyka paliwowego dłuższy i on jest podłączony a krótszy króciec jest pusty no i wtyczka elektryczna. Samochód zgasł podczas jazdy i już nie odpalił. Stan nowy producent części skv.

Pompka Paliwa Nie Ma Zasilania, Wcale Jej Nie Slychac, Jedynie Rzadko Uda Sie Jej Zaskoczyc.

Dla porównania można odpiąć wtyczkę. Od tygodnia usiluje uruchomic swoja megi po tym, jak zwyczajnie zgaszając ją pod domem po 3 godzinach nie chciała odpalić. Sprawdzilem wszystkie bezpieczniki, przekazniki i masy.

Unosimy Klapę Bagażnika I Wyjmujemy Półkę, Następnie Składamy Tylne Siedzenia I Zdejmujemy Całą Wykładzinę Z Bagażnika.

Początkowo sądziłem, że to pompa paliwa, do niej jeszcze paliwo w przewodach było za nią już nie (znajduje się na spodzie komory silnika, od strony pasażera na dole, niestety podłączyłem ją na krótko i. Po zdjęciu pokrywy odłączamy kostkę elektryczną od pompy. Ja sprawdzałem za tymi fotelami pod schowkami nic nie widziałem gdzie jest schowana ?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *