Subaru Forwster Na Gaz Opinie

Subaru Forwster Na Gaz Opinie. Rok później pojawiła się druga generacja, która pozostawała w produkcji do 2008, czyli do momentu premiery iii generacji forestera. Prins dlm zamontowany został przez doświadczonych ekspertów lpg energy gaz polska w subaru forester xt 2.0 240km 176kw 2014r!

Galeria LPG Subaru Forester 2.5 Turbo 2004r Energy Gaz from www.egp.pl

Jest ceniony na rynku wtórnym, szczególnie z benzyniakiem pod maską. Subaru forester iii 2.0 150 km subaru forester subaru forester to suv, który zadebiutował w 1997 roku. Posiadacze foresterów nie pozostawiają suchej nitki na serwisach.

Wymieniłem Gaz Fabryczny Na Krajowy Ze Względu Na Problemy Z Dostępnością Wtrysków.

Ma w sobie to coś pomimo swojej ogólnej przeciętności wizualnej. Miałem subaru 2.0 na gazie (wtrysk gazu wielopunktowy), to w porównaniu z benzyną palił ok. Pierwszą generację produkowano do 2002 roku.

Rok Później Pojawiła Się Druga Generacja, Która Pozostawała W Produkcji Do 2008, Czyli Do Momentu Premiery Iii Generacji Forestera.

Zamontowałem gaz brc, bo samochod ma być dla mnie a nie ja dla samochodu na benzynie pali dużo i drogo na trasie i tylko na trasie udało się zejść przy nieprzekraczniu prędkości średniej 120km/h do 11,4l/100km przy predkości 90km/h może zejść w trasie nawet do 10,4 litrów na 100km czasem schodzi nawet poniżej 10l/100km gzu pali. Elastyczność silnika bardzo dobra, automatyczna skrzynia biegów dobrze zestpniowana, cicha gwarantująca utrzymywanie optymalnych obrotów silnika; To uniwersalne kombi ze stałym napędem 4×4, znakomicie jeżdżące po szosie i świetnie radzące sobie w lekkim terenie.

Min 9,35 L/100Km A Max 11,66 L/100 Km.

Spadków mocy nie zauważyłem, komfort jazdy też się nie zmienił. Myślę, że przy tym samym stylu jazdy, różnica będzie ok. Subaru forester na gaz to doskonałe rozwiązanie!

Czwarta Generacja Subaru Forestera Zbiera Bardzo Dobre Opinie Wśród Użytkowników I Mechaników.

Subaru forester iii 2.0 150 km subaru forester subaru forester to suv, który zadebiutował w 1997 roku. Znajdujesz się w dziale subaru forester opinie. Gaz subaru adaptuje rewelacyjnie pod warunkiem fachowego montażu lpg w energy gaz polska przy zastosowaniu najlepszych, markowych systemów lpg oferowanych na polskim rynku!

100 Km/H Można Cieszyć Się Zaskakująco Dobrym Wyciszeniem, To Im.

Japończycy jednak zrobili wszystko po swojemu, co nie każdemu przypadnie do gustu. Subaru forester 2.0 16v dohc 125km 2000r. Gaz subaru adaptuje rewelacyjnie pod warunkiem fachowego montażu lpg w energy gaz polska przy zastosowaniu najlepszych, markowych systemów lpg oferowanych na polskim rynku!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *