Wymiana Sprzęgła Ford S Max

Wymiana Sprzęgła Ford S Max. Tyle że taki uniwersalny do wszystkich sprzęgieł kosztuje 1300 zł tu mały opis zastosowania tego przyrządu. Płatność za pobraniem, 30 dni na zwrot.

Wymiana łozyska spężarki klimatyzacji Ford Focus 1.8 TDCI
Wymiana łozyska spężarki klimatyzacji Ford Focus 1.8 TDCI from www.youtube.com

Zajmujemy się naprawą i serwisem automatycznych skrzyń powershift ford w wielu modelach, między innymi: Flim przedstawia prawidlowy montaz lozyska z piasta przedniego kola do zwrotnicy na pomoca narzędzia specjalnego. Jak nie, to wymiana pompki na nową, lub sam wkład pompy, jak gładż wewnetrzna bedzie.

About Press Copyright Contact Us Creators Advertise Developers Terms Privacy Policy & Safety How Youtube Works Test New Features Press Copyright Contact Us Creators.

Ilustrowane instrukcje krok po kroku i filmiki instruktażowe nt. Darmowe i szczegółowe, ilustrowane instrukcje krok po kroku oraz filmiki instruktażowe na temat tego, jak wymienić zestaw sprzęgła w ford pokażą ci, jak samodzielnie wymienić części i naprawić samochód. About press copyright contact us creators advertise developers terms privacy policy & safety how youtube works test new features press copyright contact us creators.

Tyle Że Taki Uniwersalny Do Wszystkich Sprzęgieł Kosztuje 1300 Zł Tu Mały Opis Zastosowania Tego Przyrządu.

To nie jest film instruktażowy tylko relacja z moich prac. W naszym sklepie dostępne są sprzęgła do forda wielu modeli i do większości silników, a w wypadku braku wyjątkowych sprzęgieł do forda konkretnego silnika i modelu można dokonać jego zamówienia. Niby przyrząd jest wymagany do montarzu sprzęgła.

Oferujemy Sprzęgła Do Forda Takich Producentów, Jak:

Jak nie, to wymiana pompki na nową, lub sam wkład pompy, jak gładż wewnetrzna bedzie. About press copyright contact us creators advertise developers terms privacy policy & safety how youtube works test new features press copyright contact us creators. Zamów i odbierz 10% rabatu na montaż.

Płatność Za Pobraniem, 30 Dni Na Zwrot.

Narzędzie zostalo wykonane przez firmę prom. To również pewność, ze na każdy element otrzymasz gwarancję bez limitu kilometrów na 2 lub 3 lata. Forum ford club polska sprawdzenie numeru vin.

Zajmujemy Się Naprawą I Serwisem Automatycznych Skrzyń Powershift Ford W Wielu Modelach, Między Innymi:

Flim przedstawia prawidlowy montaz lozyska z piasta przedniego kola do zwrotnicy na pomoca narzędzia specjalnego. Zamów i odbierz 10% rabatu na montaż. About press copyright contact us creators advertise developers terms privacy policy & safety how youtube works test new features press copyright contact us creators.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *