Wymiana Turbiny Ford Focus 1.8 Tdci

Wymiana Turbiny Ford Focus 1.8 Tdci. Czy ktoś może wymieniał sam turbinę w focus mk1 1,8 tdci 115 km właśnie dziś chce wyciągnąć starą turbinę a nigdy tego nie robiłem więc wszelkie info mile widziane. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!

FORD FOCUS 1.8 TDDI MK1 ZAWÓR EGR 5105042731 oficjalne
FORD FOCUS 1.8 TDDI MK1 ZAWÓR EGR 5105042731 oficjalne from archiwum.allegro.pl

Pierwszy z nich zaczyna się w 2001 roku. Właśnie wtedy debiutuje diesel o pojemności 1,8 litra w dwóch wariantach mocy: Witam potrzebuję wszelkich porad jak wyjąć turbosprężarkę w focusie 2 1.8 tdci z 2005 r.

Witam Potrzebuję Wszelkich Porad Jak Wyjąć Turbosprężarkę W Focusie 2 1.8 Tdci Z 2005 R.

Witam po wymianie turbiny z silnika 1.8tdci do 1.8 tddi auto wogole nie jedzie dodam tylko że turbo ma teraz zmienna geometrię błąd na kompie czujnik. Pokażemy ci jak naprawić swój samochód lub wymienić dowolną część samochodową. Pierwszy z nich zaczyna się w 2001 roku.

Wejdź I Znajdź To, Czego Szukasz!

Nieruchomości, motoryzacja, komputery, meble, antyki, telefony, sprzęt sportowy i inne Przeszukałem forum i nie udało mi się znaleźć stosownych informacji ( może nie umiem znaleźć) będę wdzięczny za wszelką pomoc. Nieruchomości, motoryzacja, komputery, meble, antyki, telefony, sprzęt sportowy i inne

Wymiana Filtra Kabinowego W Ford Focus Mk2

Aby go dokładnie przedstawić, trzeba podzielić opis na dwa okresy. Czy ktoś może wymieniał sam turbinę w focus mk1 1,8 tdci 115 km właśnie dziś chce wyciągnąć starą turbinę a nigdy tego nie robiłem więc wszelkie info mile widziane. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!

Wymiana Filtra Powietrza W Ford Focus Mk2 2007R 1.8 Tdci.(Kkda)Nie Jestem Mechanikiem Nie Jest To Poradnik Mechanika Jednak Mam Nadzieje Że Komuś Mogą Się Pr.

Nowe posty szukaj na forum. Szybka, łatwa i lokalna sprzedaż rzeczy z drugiej ręki. Jutro przyjdę z pracy, to po południu do garażu i zobaczę, ale kurcze turbina oczywiście gdzieś z tyłu , nawet jej nie widać , ale to nic damy radę, ale najpierw sprawdzę doloty itp, tylko czy musi być dojście z dołu, bo nie mam kanału i to mnie może zatrzymac gdyby okazało sie że.

Co Zdemontowalem Do Wymiany Uszczelki Pod Wtryskiem 1.6 Tdci

Szybka, łatwa i lokalna sprzedaż rzeczy z drugiej ręki. Wymiana turbiny ford focus 1.8 2009 rok. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *